O nás

Sme mladá farma zaoberajúca sa chovom zvierat 6 rokov. Okrem chovu zvierat sa venujeme pestovaniu hustosiatých obilnín na rozlohe cca 5 hektárov. Dopestované obilniny sú skrmované chovanými zvieratami. Stádo oviec nám pomáha spásaním udržiavať okolie hospodárskych objektov.

Králiky a kurence sú chované na mäsovú produkciu. Svoje výrobky chodíme pravidelne predávať na farmárske trhy a zásobujeme nimi aj svoje okolie.

Svoje produkty predávame v Bratislave v Starej Tržnici na nám. SNP. Každú sobotu sa tu konajú potravinové trhy. Náš stánok tam nájdete 2-3 krát v mesiaci, keď nám dorastú zvieratá. O termíne predaja sa môžete informovať na telefonnych číslach uvedených v kontaktoch alebo mailom. Môžete sa dať zapísať do nášho klientského zoznamu, zaevidovaným zákazníkom potom pár dní pred našim príchodom do BA oznamujeme mailom alebo telefonicky čas a miesto predaja a zapisujeme objednávky.

Každú štvrtú nedeľu predávame na farmárskom trhu organizovanom v rámci chovateľskej burzy v Agrokomplexe Nitra v pavilone M5.

Mäso je pred predajom zachladené, zabalené a označené štítkom s označením pôvodu a dátumom porážky. Pre porážanie zvierat máme vlastnú porážkovú miestnosť - viď. fotogaléria, schválenú Regionálnou veterinárnou a potravinovou správou Nitra.

Chov zvierat je registrovaný a pod stálym veterinárnym dozorom.

Na farme pracujú výlučne rodinní príslušníci.